3D rašiklio rinkinys su PLA siūlais 3D PEN-II

 • 3D rašiklio rinkinys su PLA siūlais 3D PEN-II

  Kodas: 3D pieštukas PLA
  Barkodas: 2000000003894
 • Rinkinį sudaro:
  3D rašiklis;
  stovas rašikliui;
  maitinimo blokas;
  3-jų spalvų PLA siūlai;
  naudojimo instrukcija anglų kalba;
  naudojimo instrukcija lietuvių kalba.
  Specifikacija:
  maitinimas - 100-240V; 50-60Hz; 12V/2A;
  darbinė temp. - reguliuojama nuo 60°C iki 230°C;
  naudojami siūlai - PLA arba ABS;
  antgalio diametras - 0,7mm;
  siūlų diametras - 1,75mm;
  rašiklio matmenys (plotis/aukštis) - 45mm/190mm;
  galimos korpuso spalvos - geltona, mėlyna, rožinė, violetinė.
  Kaip veikia 3D rašiklis?
  3D rašiklio veikimo principas yra labai paprastas. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių, vietoje grafito naudojamas plastikas. Galinėje korpuso dalyje yra speciali anga, į kurią įsistato plastikas. Įmontuotas mechanizmas automatiškai paduoda plastiką šildytuvui, kur jis išsilydo ir išsispaudžia į išorę lydinio forma.
  Spausdinimo galvutės antgalis sušyla iki 230 °С, todėl naudojantis prietaisu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų. Įrenginio matmenys leis patogiai jį laikyti vienoje rankoje. Nežymus įmontuoto mechanizmo triukšmas darbo su rašikliu metu neatitraukia nuo 3D modeliavimo.
  Rašiklio konstrukcija užtikrina greitą plastiko pakeitimą, kas suteikia galimybę kombinuoti spalvas ir medžiagas tiesiogiai piešinyje. Naudojama medžiaga gali būti įvairi – tiek ABS, tiek PLA.
  Buityje dažniau naudojamas ABS plastikas. Jis ilgaamžis, atsparus dilimui, puikiai tinka klijuoti plastikinius gaminius. Iš PLA pagamintos figūros kokybiškesnės, dėl žemesnės lydymo temperatūros. Tačiau tokio plastiko galiojimo laikas ženkliai trumpesnis nei ABS lydinių.

  Ką galima padaryti su 3D rašiklio pagalba?
  3D rašiklių taikymo sritis begalinė. Dauguma naudotojų klaidingai suvokia jo paskirtį – laiko jį pramogai skirtu įrenginiu. Meistriški raštai, originalios figūros ir papuošimai – tai tik maža dalis viso to, ką gali tokio tipo rašikliai!

  Rašiklis būtinai pravers kasdieniame gyvenime ir buityje. Yra galimybė, kad Jums prireiks sutvirtinti atsilaisvinusius mazgus, atkurti pažeistas plastikines detales arba sukurti prototipą, skirtą mokslinei veiklai. Turint šį įrenginį, piešiantį plastiku, nėra nieko neįmanomo. Jo pagalba Jūs labai supaprastinsite prototipų kūrimo procesą, be to visada savo rankomis galėsite kurti dovanas draugams ir artimiesiems.

  3D rašiklis — geriausia dovana vaikui!
  Laikas nestovi vietoje, o kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Dar visai nesenai vaikai piešė pieštukais ir flomasteriais. Šiandien mes turime 3D rašiklį, kurio pagalba Jūs galite sukurti trimates figūras realiu laiku tiesiog ore!
  Išsamiau išanalizavus šios naujovės privalumus, tampa aišku, kad tai yra daug naudingiau už žaidimų konsolę.

  Reguliariai naudojant 3D rašiklį spausdinimui, Jūsų vaikas žymiai pagerins motorinius savo pirštukų įgūdžius. Jo rankose bus galingas įrankis, kuris vysto vaizduotę ir abstraktų mąstymą.
  Be to, ši priemonė yra puikus įrankis, galintis fantaziją paversti realybe. Jūsų vaikas galės savarankiškai sukurti žaislus sau, kas atvers jam kelią į savirealizaciją.