Pristatymas

 • Jūsų užsakymą pristatysime per 24h. Pristatymo laiką galima derinti tel.+ 370 673 77587 e. paštu užpildžius užklausos formą:

    

   


  Pristatymas į Omniva, LPExpress terminalus nepriklausomai nuo sumos priemoka 4,14 Eur be PVM.

   

  Pristatysime nemokamai: per Venipak LT arba Odmantė UAB kurjerius nuo 50,00 Eur. su PVM.

  Visuose Lietuvos miestuose (Išskyrus Neringos miesta), jei Jūsų užsakymo suma mažesnė nei 50,00 Eur. su PVM.
   

  Prekių pristatymo sąlygos

  Bendrovė Odmantė UAB turi teisę atsisakyti įvykdyti užsakymą, jeigu pirkėjas bendrovei Odmantė UAB už gautas prekes nesumokėjęs visų skolų.
  Pirkėjas visiškai atsako už prekes priimančio darbuotojo įgaliojimus. Tuo atveju, jeigu atsirastų abejonių dėl prekių priėmimo ir asmens įgaliojimų, pristatymas iš Odmantė UAB pusės laikomas įvykdytas.
  Apie bet kokius pasikeitimus dėl asmenų, turinčių teisę atsiimti prekes ir pasirašyti prekių pristatymo dokumentus, bei apie pristatymo adresų pasikeitimus pirkėjas privalo nedelsdamas užsakymo metu raštu informuoti bendrovę Odmantė UAB.
  Pristatymo dokumentu, kaip įprasta, laikoma sąskaita-faktūra arba krovinio važtaraštis (pagal atskirą susitarimą).
  Siuntų priėmimo taisykles
  Priimdami siuntas, atkreipkite dėmesį į siuntų priėmimo taisykles:

  Pakuočių skaičius Pakuočių (dėžių) skaičius

  Kurjerio pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius turi sutapti su siuntų pristatymo lape nurodytu pakuočių (dėžių) skaičiumi.
  Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) skaičius nesutampa su siuntų pristatymo lape nurodytu pakuočių (dėžių) skaičiumi - būtina parašyti siuntų pristatymo lape tikslų gautų pakuočių skaičių.
  Pakuočių (dėžių) etiketės

  Ant kurjerio pristatytų pakuočių (dėžių) etikečių turi būti nurodytas Jūsų įmonės pavadinimas, adresas ir pakuočių skaičius (pvz.: 1/5), kur pirmasis skaičius rodo, kelinta pakuotė tai yra, o antrasis skaičius rodo, kiek iš viso pakuočių yra šioje siuntoje.
  Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) etiketėse duomenys yra neteisingi arba skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodytųjų - būtinai užrašykite siuntų pristatymo lape visus neatitikimus.
  Pakuočių išvaizdaPakuočių (dėžių) išvaizda

  Kurjerio pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nepažeistos, nesugniuždytos ir pan.
  Jeigu pristatomos pakuotės (dėžės) išvaizda netvarkinga - būtinai įrašykite siuntų pristatymo lape apie siuntos išorinius ir vidinius pažeidimus.
  Prašome kuo skubiau mus informuoti

  Apie visus netikslumus (neteisingą pakuočių ar dėžių skaičių, netvarkingą pakuočių išvaizdą ar netikslius Jūsų įmonės duomenis) prašome kuo skubiau informuoti mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu: +37067377587