Ekslibrisai, EX LIBRIS

  • Ekslibrisai, EX LIBRIS

    Kodas: ODM-TRODAT-EX LIBRIS
  • Ekslibrisas (lot. ex libris – iš knygų) – knygos ženklas (antspaudas), žymintis jos savininką. Knygos ženkle būna knygos savininko vardas (kartais tik inicialai) arba institucijos pavadinimas, piešinys (figūrinė, ornamentinė, šriftinė ar kita kompozicija, šeimos herbas, ar emblema, įvairi atributika), tekstas, simboliai, vardai, pavardės ar inicialai.

    Ekslibriso rinkinį sudaro: graviruota dovanų dėžutė perrišta juostele, dekoratyvinės drožlės į kurias įdėtas ekslibriso antspaudas 40 mm diametro su mediniu korpusu ir rašalo pagalvėle mirkymui. Dovanų maišelis. Kortelė sveikinimui. Ant dėžutės išgraviruotas drugelis tinka visoms šventinėms progoms. Ant kortelės galėsite užrašyti sveikinimą ar palinkėjimą.

    Anspaudų užsakymą galite pateikti paskambine tel.+370 673 77587, e.paštu : finansai@odmante.lt arba atvyke į mūsų ofisą adresu Ulonų g.1, Vilnius

    DĖMESIO !!! Nurodyta kaina gali būti NETIKSLI !!! Kaina priklauso nuo anspaudo didžio ir modelio. Tiksli anspaudo kaina bus pateikta užsakymo metu.